Ekipa "Heartstoppera" rozpoczyna zdjęcia do 2. sezonu. Zobaczcie wideo z planu – kto dołączył do obsady?

"Heartstopper" (Fot. Netflix)

"Heartstopper" rozpoczyna zdjęcia do 2. sezonu, w którym poznamy m.in. brata Nicka. Zobaczcie wideo z planu i dowiedzcie się, kto dołączył do obsady serialu Netfliksa.

Dobra wiadomość dla fanów młodzieżowego serialu "Heartstopper": ekipa już jest z powrotem na planie w Wielkiej Brytanii i zaczyna zdjęcia do 2. sezonu. Netflix wypuścił wideo, w którym aktorzy witają się ponownie z fanami. Mamy też trochę nowych informacji o fabule oraz zdjęcie całej obsady.

Heartstopper sezon 2 – kto dołączył do obsady?

W serialu pojawi się Leila Khan w roli nowej uczennicy Sahar Zahid i będzie to jej aktorski debiut. Khan dostała się do "Heartstoppera" dzięki ogólnokrajowemu castingowi, ogłoszonemu po sukcesie 1. sezonu. Bradley Riches zagra z kolei Jamesa McEwana, ucznia szkoły Truham – co ciekawe, aktor był już w 1. sezonie, ale w trzecioplanowej, bezimiennej rólce, dlatego zdecydowano się go obsadzić ponownie. Poznamy także pana Farouka – nauczyciela w szkole Truham, którego zagra Nima Taleghani.

Przede wszystkim jednak w 2. sezonie "Heartstoppera" zobaczymy starszego brata Nicka, Davida, w którego wcieli się Jack Barton ("Wojna światów"). Postać nie pojawiła się w 1. sezonie, bo jest na studiach. Jego pojawienie się prawdopodobnie oznacza kłopoty – Alice Oseman, autorka komiksów, na których oparty jest serial, nazwała go d*pkiem z uprzedzeniami wobec osób biseksualnych. Wygląda więc na to, że Nick (Kit Connor) i Charlie (Joe Locke) będą mieli kolejną przeszkodę do pokonania, już oficjalnie jako para.

W 2. sezonie "Heartstoppera" powrócą także Yasmin Finney jako Elle, William Gao jako Tao, Corinna Brown jako Tara, Kizzy Edgell jako Darcy, Sebastian Croft jako Ben, Tobie Donovan jako Isaac, Rhea Norwood jako Imogen, Jenny Walser jako Tori i Cormac Hyde-Corrin jako Harry. Showrunnerką dalej będzie Alice Oseman.

Możemy mieć też pewność, że na 2. sezonie się nie skończy. Netflix zamówił już także 3. sezon "Heartstoppera", a Oseman wspominała, że chciałaby dostać cztery sezony, aby opowiedzieć całą historię.

Heartstopper jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA