Hity tygodnia: "Homeland", "The Walking Dead", "Apartment 23", "Fringe", "Arrow"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"The Walking Dead" (3x03 - "Walk with Me")


Michał Kolanko: Wreszcie pojawił się Gubernator, jego "miasteczko" i oczywiście jego tajemnice. Trzeci sezon serialu zaczyna się lepiej niż drugi i ten odcinek jest tego dobrym przykładem.

Agnieszka Jędrzejczyk: Odcinek, wydałoby się, znacznie spokojniejszy, ale nad którym od początku wisiała czarna chmura. Jako osoba nie znająca komiksów nie miałam pojęcia, czego spodziewać się po Gubernatorze, ale to, co dostałam w serialu, zjeżyło mi włosy na głowie. Wszystko stało się trzy razy bardziej niepokojące i niepewne, a ja trzy razy bardziej boję się o losy bohaterów. Sezon trzeci jak na razie idealnie wykorzystuje grunt, jaki przygotowały mu dwa poprzednie, i oby tak dalej.

Nikodem Pankowiak: Gubernator! Znana z komiksów postać wreszcie pojawia się także w serialu i od razu widać, że wprowadzi sporo zamieszania. Facet nie ma żadnych skrupułów, jest zdecydowanie najbardziej brutalną postacią ze wszystkich, z jakimi mieliśmy do tej pory do czynienia. Mam nadzieję, że trochę krwi napsuje mu nieufna Michonne, bo na naiwną Andreę w tej kwestii raczej nie ma co liczyć.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA