6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hart of Dixie" (Fot. CW)

"Hart of Dixie" (Fot. CW)

TVLine zgaduje, kto może być Plotkarą. Do obsady "Legends" dołączyli nowi aktorzy. W "Hart of Dixie" szykuje się wesele - ale oczywiście nie wiemy czyje. Serial o lekarce z Bluebell debiutuje też dziś w polskiej telewizji. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kto jest Plotkarą? Już dziś wieczorem fani w USA dowiedzą się, kto jest tytułową blogerką w "Plotkarze". TVLine twierdzi, że to jedna z 13 osób, które wymienia po kolei tutaj.

2. Ever Carradine w "Bones". W "Kościach" pojawi się znana z "24 godzin" Ever Carradine. Zagra w 12. odcinku postać Dolores Hyams, twardej samotnej matki z klasy pracującej, wdowy po policjancie.

3. Nowi aktorzy w obsadzie "Legends". W "Legends", nowym serialu twórcy "Homeland" o agencie, który jest w stanie wcielić się w przedstawiciela każdego zawodu, główną rolę zagra Sean Bean. Byłą żonę głównego bohatera zagra znana z "Revenge" Amber Valletta. Rob Mayes i Tina Majorino zagrają w "Legends" agentów.

4. Szykuje się ślub w "Hart of Dixie". TVLine donosi, że w 15. odcinku 2. sezonu "Hart of Dixie" zobaczymy oświadczyny, a w 16. ślub. News dotyczy osób, które dobrze znamy - TVLine wymienia wszystkie możliwe kombinacje. Ja już swój typ mam, a Wy?

5. "Hart of Dixie" wreszcie w polskiej telewizji. Dziś o godz. 21:00 rusza na kanale FOX Life serial "Doktor Hart" (czyli "Hart of Dixie"). Kolejne odcinki będziecie mogli oglądać w poniedziałki o 21:00.

6. "Labirynt" od dziś w Canal+. Miniserial "Labirynt" braci Scott debiutuje dziś o 21:00 w Canal+. Druga część zostanie pokazana 24 grudnia.

REKLAMA