Hity tygodnia: "Necessary Roughness", "30 Rock", "Go On", "Supernatural", "Suits"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Necessary Roughness" (2x12 - "Frozen Fish Sticks")

"Necessary Roughness" (Fot. USA Network)

"Necessary Roughness" (Fot. USA Network)


Bartosz Wieremiej: Letnia część 2. sezonu "Necessary Roughness" była, z braku lepszego słowa, chaotyczna. Bohaterów niedbale porozrzucano po losowo wybranych miejscach, a najciekawsze wątki często ucinano w najlepszych momentach.

Na szczęście "Frozen Fish Sticks" przyjemnie zaskakuje, a serialowa rzeczywistość po śmierci Marshalla Pittmana (Evan Handler) nie mogłaby być ciekawsza. Dr Dani (Callie Thorne) stara się powrócić do swojej praktyki - w tle czają się miłosny trójkąt i zdechła rybka w lodówce. T.K. (Mehcad Brooks) rozpoczyna ciężka walkę o miejsce w składzie, a w the New York Hawks rządy objęła znana dotychczas z solidnego imprezowania Juliette Pittman (Danielle Panabaker). Do tego gościnnie pojawił się zawsze fantastyczny Peter MacNichol. Mam nadzieję, że reszta sezonu będzie na podobnym poziomie.

Agnieszka Jędrzejczyk: Wakacyjny hit ma się świetnie również w zimie, po długiej przerwie prezentując odcinek, którego trudno było się spodziewać. Dr Dani nie może pozbierać się po ostatnich zawirowaniach w swoim życiu - głównie z powodu nagłego przypływu uczuć do Nico - szuka więc pomocy u swojego byłego wykładowcy. Szorstka terapia w wykonaniu Petera MacNicola była dokładnie tym, czego potrzebowała i bohaterka, i my, bo zgrabne odwrócenie ról wlało do wyczerpującej się formuły sporą dawkę świeżości.

Co więcej, role odwróciły się także dla T.K., któremu życie psuć zaczął nie tyle gwiazdorzący, co zarozumiały rywal. Teraz, gdy wiemy, że T.K. się zmienił, obserwowanie jego zmagań z układanym na nowo życiem zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. A więc zmiany, zmiany, zmiany (Juliette w roli szefowej drużyny też nie przewidziałam). Oby to wszystko rozkręciło "Necessary Roughness" na nowo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA