8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Niezła oglądalność oscarowej gali. Miły powrót w "How I Met Your Mother". Gillian Anderson w pilocie NBC. "Arrested Development" tylko z jednym sezonem na Netfliksie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Arrested Development" tylko z jednym sezonem na Netfliksie. Nie będzie kolejnych sezonów "Arrested Development" - Netflix ogłosił, że kultowy serial wróci z 4. sezonem (14 odcinków) i to już będzie koniec. Po prostu aktorzy już mają inne zobowiązania.

2. Daren Kagasoff w pilocie "Delirium". Znany z "Secret Life of the American Teenager's" Daren Kagasoff zagra obiekt zakazanej miłości Emmy Roberts w pilocie "Delirium". Serial science fiction autorstwa Karyn Usher ("Prison Break") opowiadać będzie o świecie, w którym miłość jest nielegalna i możliwa do "usunięcia" przy pomocy specjalnej kuracji. Jednak na 95 dni przez zakończeniem takiego leczenia Lena Holoway (Emma Roberts) zakochuje się. Serial oparty będzie na książkach trylogii Lauren Oliver.

3. Kelli Garner w pilocie "Two Wrongs". Znana z "Pan Am" Kelli Garner dostała rolę w pilocie komedii "Two Wrongs" autorstwa Michelle Morgan, zamówionej przez FOX. Serial opowiadać będzie o parze, której znajomi i rodziny uważają, że oni po prostu do siebie nie pasują. Garner zagra Jenny, piękniejszą połowę tej pary. Nie wiadomo na razie, kto zagra jej chłopaka, Zacha.

4. Hamish Linklater w pilocie "Crazy Ones". Hamish Linklater ("The New Adventures of Old Christine") zagra u boku Sarah Michelle Gellar i Robina Williamsa w pilocie komedii "Crazy Ones" zamówionej przez CBS. Serial opowiada o ojcu (Williams) i córce (Gellar) pracujących razem w agencji reklamowej. Hamish Linklater będzie jednym z najważniejszych pracowników tej agencji.

5. Misha Collins w stałej obsadzie "Supernatural". Misha Collins w 9. sezonie będzie w stałej obsadzie "Supernatural", co oznacza, że będziemy go oglądać na ekranie (niemal) w każdym odcinku. Poza tym wyreżyseruje jeden z odcinków.

6. Miły powrót w "How I Met Your Mother". W odcinku z 18 marca zobaczymy ponownie Jaymę Mays. Ostatnio widzieliśmy ją w 1. sezonie, kiedy flirtowała w barze z Tedem.

7. Gillian Anderson w pilocie NBC. Gwiazda "Z Archiwum X" zagra w niezatytułowanym na razie thrillerze Randa Ravicha, zamówionym przez NBC. W serialu zobaczymy też Rachael Taylor ("666 Park Avenue"). Fabuła pilota skupiać się będzie na idealistycznym agencie Secret Service, który pierwszego dnia pracy znajdzie się w środku międzynarodowego kryzysu. Wszystko rozpocznie się porwaniem syna prezydenta i dzieci, które razem z nim chodziły do szkoły. Taylor wcieli się w agentkę FBI, której dziecko znajdzie się wśród porwanych, a Anderson jej siostrę. Kobiety od dawna nie miały ze sobą kontaktu.

8. Dobra oglądalność Oscarów. Seth MacFarlane może nie wszystkim się spodobał, ale przyciągnął przed telewizory 40 mln widzów (13,0 demo). Był to wynik znacznie lepszy niż w zeszłym roku (39 mln/11,7).

REKLAMA