Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

Tabela Spoiler TV w tym tygodniu wiele się nie zmieniła w porównaniu z tą sprzed tygodnia. Sprawdźcie, którym serialom grozi skasowanie.

W tym tygodniu wielkich zmian nie ma w porównaniu ze stanem sprzed tygodnia. Na czerwonym polu, które oznacza, że zagrożenie skasowaniem jest bardzo wysokie, wciąż znajdują się: "Cult" (który nadal ma gorsze wyniki niż którykolwiek ze skasowanych do tej pory seriali), "Touch", "1600 Penn" (coraz słabsze wyniki), "Up All Night", "Guys with Kids", "Happy Endings", "Red Widow", "Deception", "Whitney", "Golden Boy", "Vegas", "CSI: NY" i "Whitney". Pozycję udało się poprawić "Body of Proof" - serial wskoczył w tym tygodniu na pole żółte, co oznacza, że zagrożenie skasowaniem jest już nieco niższe.

Oprócz "Body of Proof" na żółtym polu są: "Community", "Nikita", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Beauty and the Beast", "The New Normal", "Hart of Dixie", "Go On", "The Cleveland Show" i "The Good Wife". "The Mindy Project" mimo niezbyt dobrych wyników oglądalności już ma zamówienie na 2. sezon.

Spośród nowości - tu się nic nie zmieniło - najlepiej wypada "The Following". Piątka najlepszych seriali wciąż taka sama: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls". Aczkolwiek oglądalność "2 Broke Girls" ostatnio nieco spadła - można się spodziewać, że za tydzień albo dwa wypadnie z pierwszej piątki.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA