Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

Sytuacja większości seriali jest już jasna, ale niestety wciąż pozostaje sporo tytułów, z którymi nie wiadomo, co się stanie w przyszłym sezonie. Zobaczcie najnowszą tabelę Spoiler TV.

Pod koniec zeszłego tygodnia stacje NBC i CW zamówiły nowe sezony części swoich seriali: "Parenthood", "Revolution", "Grimm", "Chicago Fire" i "Law & Order: SVU", a także "Hart of Dixie" i "Beauty and the Beast". Tabela Spoiler TV, która jest z wczoraj, z jakiegoś powodu nie zauważa zamówienia CW, ale te seriale na 100% są już bezpieczne i zobaczymy je w przyszłym sezonie.

W rankingu Spoiler TV na czerwonym polu, czyli wśród seriali, których skasowanie jest kwestią (niedługiego) czasu, znajdują się: "Touch", "1600 Penn", "Happy Endings", "Up All Night", "Guys with Kids", "Red Widow", "Deception", "Vegas", "The Carrie Diaries", "Golden Boy", "CSI: NY" i "Whitney". Ogromna większość z nich zakończy wkrótce swój żywot.

Na żółtym polu, czyli w dość niepewnej sytuacji, są: "Nikita", "Community", "Body of Proof", "Malibu Country", "Go On" i "The New Normal". Ich losy mogą potoczyć się różnie, ale większość z nich pewnie jednak zamówienie dostanie. TVLine donosiło już, że fani "Nikity" mogą spodziewać się skróconego finałowego sezonu - niestety, wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji od CW.

Inne seriale, które nie dostały jeszcze zamówienia na kolejny sezon, to: "Last Man Standing", "Hannibal", "The Neighbors", "Nashville", "Parks and Recreation", "Rules of Engagement", "Suburgatory", "Revenge", "The Middle" - i generalnie wszystkie seriale ABC. Stacja ta jeszcze nie złożyła zamówień na kolejny sezon, ale to nie znaczy, że fani np. "Modern Family" czy "Chirurgów" mają się czego obawiać. Takie seriale są całkowicie bezpieczne.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA