Przedstawiamy 12 nowych seriali ABC [zdjęcia]

Agenci S.H.I.E.L.D. (Wszystkie zdjęcia: ABC)

Agenci S.H.I.E.L.D. (Wszystkie zdjęcia: ABC)

Aż 12 nowych seriali zamówiła stacja ABC, która wcale, w przeciwieństwie do NBC, nie wymienia całej ramówki. Wśród nich jest siedem dramatów i pięć komedii.

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D."

Serial oparty na komiksach Marvela, opowiadający o tajnej organizacji wywiadowczej S.H.I.E.L.D. Zobaczymy w nim powrót dobrze znanego agenta Phila Coulsona, którego w serialu zagra Clark Gregg. Oprócz niego w obsadzie są: Ming-Na, Clark Gregg, Brett Dalton, Elizabeth Henstridge, Ian De Caestecker, Chloe Bennet. Twórcą serialu jest Joss Whedon.

"Once Upon a Time in Wonderland"

Spin-off "Once Upon a Time" o Alicji w Krainie Czarów przed i po tym, jak Zła Królowa rzuciła klątwę. W głównej roli występuje Sophie Lowe, a oprócz niej w obsadzie znajdują się Peter Gadiot, Michael Socha, Emma Rigy, John Lithgow.

"Mind Games"

Serial Kyle'a Killena ("Awake"), opowiadający o skomplikowanej relacji między dwoma braćmi, z których jeden jest bipolarnym psychologiem, a drugi byłym skazańcem. Razem prowadzą agencję, w której zajmują się rozwiązywaniem ludzkich problemów przy użyciu sztuczek psychologicznych. W rolach głównych Steve Zahn i Christian Slater, a oprócz nich w obsadzie: Megalyn Echikunwoke, Cedric Sanders, Gregory Marcel, Wynn Everett, Ron Rifkin.

"Killer Women"

Projekt oparty na latynoskim serialu "Mujeres asesinas", opowiadający o jedynej kobiecie wśród Strażników Teksasu (Tricia Helfer). W obsadzie znajdują się: Marc Blucas, Michael Trucco, Alex Fernandez, Marta Milans, a wśród twórców - Hannah Shakespeare i Sofia Vergara.

"Lucky 7"

Amerykańska wersja brytyjskiego serialu "The Syndicate". Głównymi bohaterami jest siódemka pracowników stacji benzynowej, których życie zmienia się, kiedy wygrywają na loterii. W obsadzie są: Matt Long, Stephen Louis Grush, Isiah Whitlock Jr., Summer Bishil, Anastasia Phillips, Christine Evangelista, Lorraine Bruce, Luis Antonio Ramos.

"Betrayal"

Projekt oparty na holenderskim serialu "Overspel". Główną bohaterką jest pani fotograf, która ma męża, ale nie jest z nim szczęśliwa. Zaczyna romans z wpływowym prawnikiem. Kiedy on i jej mąż stają po dwóch różnych stronach w sprawie o morderstwo, wszystko wymyka się spod kontroli. W głównych rolach występują: Hannah Ware, Stuart Townsend, James Cromwell, Henry Thomas, Chris Johnson, Wendy Moniz, Elizabeth McLaughlin, Braeden Lemasters.

"Resurrection"

Życie mieszkańców Arcadii zmienia się na zawsze, kiedy osoby zmarłe zaczynają pojawiać się wśród żywych. Serial oparty jest na powieści Jasona Motta. W obsadzie znajdują się: Omar Epps, Devin Kelley, Matt Craven, Frances Fisher, Samaire Armstrong, Sam Hazeldine, Nicholas Gonzalez, Mark Hildreth, Kurtwood Smith, Landon Gimenez.

"Mixology"

Komedia twórców "Kac Vegas" o singlach poszukujących miłości w popularnym lokalu na Manhattanie, a znajdują często coś zupełnie innego. W obsadzie znajdują się Kate Simses, Ginger Gonzaga Mercedes Masohn, Blake Lee, Andrew Santino, Adam Campbell, Vanessa Lengies, Craig Frank, Alexis Carra, Sarah Bolger, Adan Canto.

"Trophy Wife"

Komedia o dawnej imprezowiczce, która zakochuje się w starszym facecie i go poślubia. Tym samym zapoznaje się z trójką jego manipulacyjnych dzieci i dwiema jego byłymi żonami, które ostro ją oceniają. W obsadzie znajdują się: Bradley Whitford, Malin Akerman, Marcia Gay Harden, Michaela Watkins, Natalie Morales, Ryan Scott Lee, Albert Tsai, Gianna LePera.

"The Goldbergs"

Komedia o rodzinie z lat 80., inspirowana dzieciństwem Adama F. Goldberga. W serialu występują: Wendi McLendon-Covey, Jeff Garlin, George Segal, Hayley Orrantia, Darien Provost, Troy Gentile, Sean Giambrone.

"Back in the Game"

Komedia o rozwiedzionej kobiecie, która wprowadza się z dziećmi do swojego ojca, byłego bejsbolisty, i zaczyna trenować drużynę syna. Tym samym wraca do świata sportu, który kiedyś chciała zostawić za sobą. W obsadzie znajdują się: James Caan, Maggie Lawson, Griffin Gluck, Ben Koldyke, Kennedy Waite, Lenora Crichlow, J.J. Totah, Cooper Roth

"Super Fun Night"

Komedia o trzech geekowskich przyjaciółkach, które sobie obiecują, że co piątek będą się świetnie bawić. W rolach głównych występują Rebel Wilson, Kelen Coleman, Kevin Bishop, Lauren Ash, Liza Lapira.

O nowościach NBC, CW, CBS i FOX pisaliśmy tutaj, tutaj i tutaj. Zdjęcia i trailery wszystkich nowych seriali będziemy prezentować w przyszłym tygodniu.

REKLAMA