Kity tygodnia: "Revenge", "Pamiętniki wampirów", "TBBT", "2 Broke Girls"

1 2 3 4

"2 Broke Girls" (2x24 - "And the Window of Opportunity")


Paweł Rybicki: Pierwszy sezon przygód spłukanych kelnerek bardzo mi się podobał. Niestety, 2. sezon od początku był znacznie słabszy. Humor w 2BG zawsze był koszarowy, ale to mi akurat nie przeszkadzało. Rzecz w tym, że dowcipy po prostu przestały być śmieszne. Fabuła zaś zanikła całkowicie. Niektóre odcinki były tak żenujące, że ich oglądanie sprawiało ból (np. ten, gdy dziewczyny udały się do bogatej krewnej o pomoc).

Finał 2. sezonu aż tak nie bolał, ale nie odstawał poziomem od ogólnej słabizny. Twórcy w ogóle się nie wysilali, czego przykładem był chociaż niewykorzystany motyw kolekcji z Happy Meal. Skończyło się na tym, że potłukła ją Sophie, a dziewczyny nawet nie pomyślały, żeby zażądać odszkodowania. Bo przecież wszystko miało zmierzać ku temu, aby znalazły "okno możliwości"... Moim zdaniem przez to okno po tym sezonie i takim finale można wyrzucić obie dziewczyny i całą ekipę serialu.

Marta Wawrzyn: "2 Broke Girls" trzymało w tym sezonie równy poziom, a ten poziom to dno. I finał niestety nie był lepszy. Dziewczyny muszą zmienić repertuar, jeśli chcą utrzymać się w ramówce CBS. Zestaw "penis, wagina, Han jest mały, hipster, cycki Max, Oleg jest zboczuszkiem" jakoś się już przejadł.

1 2 3 4
REKLAMA