Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

"Ironside" (Fot. NBC)

"Ironside" (Fot. NBC)

Kolejny tydzień, kolejne ofiary. NBC skasowało "Ironside" i "Welcome to the Family", a w kolejce do skasowania są już kolejne seriale.

Wczoraj zostały zamówione pełne sezony "Brooklyn Nine-Nine", "Mom", "The Millers" i "The Crazy Ones", a NBC skasowało "Ironside" i "Welcome to the Family". Zbliżają się też kolejne rozstrzygnięcia. Najsłabiej w tabeli Spoiler TV wypadają obecnie "Beauty and the Beast", "Betrayal", "Dads", "Hostages", "The Mindy Project", "Sean Saves the World", "Mom" (mimo to zamówiony cały sezon) i "Once Upon a Time in Wonderland".

Na żółtym polu, czyli zagrożone skasowaniem (teoretycznie przynajmniej) są "Parks and Recreation", "Back in the Game", "Parenthood", "Mentalista", "The Neighbors", "Trophy Wife", "Brooklyn Nine-Nine" (zamówiony sezon), "The Good Wife", "Revolution", "Nashville", "Hawaii Five-0" i "Super Fun Night". Dość słaby debiut zaliczyło "Reign", które co prawda jest na zielonym polu, ale z kiepskim wynikiem.

Najlepiej oglądane nowości to "The Blacklist", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." i - to chyba spora niespodzianka - "The Millers".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA