Kity tygodnia: "Pretty Little Liars", "HIMYM", "CSI", "Ravenswood"

1 2 3 4

"How I Met Your Mother" (9x06 - "Knight Vision")


Nikodem Pankowiak: Oglądanie tego odcinka naprawdę bolało. Anna Camp, która grała jedną z najlepszych postaci w ostatnim sezonie "True Blood", tutaj stała się niesamowicie irytująca, a jej ciągły płacz przypominał mi Lily z zeszłego sezonu. Wkurzający Ted i notorycznie podejmowane przez niego złe decyzje to temat na osobny artykuł, w każdym razie po tym odcinku chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, dlaczego umieściliśmy go w rankingu najbardziej znienawidzonych męskich postaci.

Widać też wyraźny brak chemii między Robin a Barneyem - czy ktokolwiek wie, dlaczego ta dwójka bierze ślub? Po ich zachowaniu można stwierdzić, że są dobrymi kumplami, a nie parą, którą za kilkadziesiąt godzin czeka najważniejsze wydarzenie w życiu. Rolę Marshalla póki co ograniczono do telefonicznych rozmów z resztą bohaterów, Lily do chodzenia po ekranie, a Matkę wycięto zupełnie, choć od początku sezonu pojawia się jako stała członkini obsady. Znowu jest źle, naprawdę źle.

Marta Wawrzyn: Jak to ujęła nasza Czytelniczka: "I chose poorly". Dotyczy nie tylko tego odcinka, a decyzji o oglądaniu całego sezonu.

1 2 3 4
REKLAMA