6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Spoilery z finału "How I Met Your Mother". Josh Lucas w pilocie NBC. Obsada "Orphan Black" na nowych zdjęciach. A oprócz tego "Shameless", "The Good Wife", "Crisis".

1. Spoilery z finału "How I Met Your Mother". Ekipa "HIMYM" podczas PaleyFest zdradziła trochę informacji na temat finału. Twórcy nie chcieli odnieść się do "szalonej teorii fanów", powiedzieli za to, że nie zapomnieli o ostatnim policzku dla Barneya. Cristin Milioti powiedziała, że ostatnia scena, którą zagrała w serialu, to ta sama, którą grała rok temu na przesłuchaniu do serialu. Są też pierwsze zdjęcia z finału serialu, a dokładniej z "Last Forever Part 1". Możliwe spoilery pod linkiem.

2. Josh Lucas w pilocie NBC. Josh Lucas dostał główną rolę u boku Debry Messing w pilocie "The Mysteries of Laura". Oparty na hiszpańskim formacie serial opowiadać będzie o życiu detektyw Laury Diamond (Messing), która jest świetna w pracy, ale gorzej sobie radzi z wychowaniem dzieci. Lucas wcieli się w policjanta i byłego męża Laury, który ciągle ją zdradzał. Teraz oboje będą musieli ze sobą pracować.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x15 - "Dramatics, Your Honor".

4. Obsada "Orphan Black" na nowych zdjęciach. Całą serię znajdziecie tutaj.

5. Emily Bergl w stałej obsadzie "Shameless". Emily Bergl, czyli serialowa Sammi, została awansowana do stałej obsady "Shameless".

6. Jeszcze jeden plakat promujący "Crisis". Serial startuje dziś w NBC.