10 najlepszych odcinków "How I Met Your Mother"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

6. "Girls Vs. Suits" (5x12)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)


Marta Wawrzyn: 100. odcinek "HIMYM" - i jednocześnie chyba ostatni taki odcinek (pomijając ten z Matką), który był rewelacją od początku do końca. Ted znalazł się wtedy w mieszkaniu Matki, bo umawiał się z jej koleżanką, Cindy (Rachel Bilson) - i oczywiście zachwycił się wszystkim, co do niej należało. Barney zamienił garnitur na zwykły T-shirt, tylko po to by zaliczyć seksowną barmankę - i oczywiście poczuł się przy tym okropnie.

Świetnych gagów nie brakowało, ale i tak najlepszą rzeczą był musicalowy numer w wykonaniu Neila Patricka Harrisa i jakiejś setki ludzi w garniturach. A potem już zaczął się spadek formy serialu.

Nikodem Pankowiak: Twórcy serialu chcieli w szczególny sposób uczcić powstanie 100. odcinka i trzeba przyznać, że numer musicalowy był doskonałym rozwiązaniem. Rozmach i humor sprawiły, że był to jeden z najbardziej niezapomnianych momentów w historii "How I Met Your Mother". Aż do tego momentu myślałem, że dla Barneya wybór między garniturami a kobietami byłby niczym z antycznej tragedii. Okazuje się jednak, że wybór może być tylko jeden.

Dowiedzieliśmy się też więcej o samej Matce, choć z tych strzępków informacji wciąż trudno było stworzyć jakikolwiek sensowny obraz. By dowiedzieć się o niej więcej, musieliśmy czekać kolejne 100 odcinków. No i jeszcze na plus dodam gościnny występ uroczej Rachel Bilson.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA