10 najlepszych odcinków "How I Met Your Mother"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

4. "The Playbook" (5x08)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)


Nikodem Pankowiak: Skąd Barney czerpie pomysły na podryw, tego nie wiadomo. Wiemy jednak, że one wszystkie zostały spisane i umieszczone w książce, którą każdy mężczyzna chciałby posiadać na swojej półce. W tym odcinku poznajemy kilka z jego najlepszych numerów, tych mniej i bardziej skomplikowanych, które u widzów wywołują salwy śmiechu, a u Lily obrzydzenie.

To właśnie ten odcinek dostarczył nam chyba najbardziej kultowy podryw Barneya – kto by pomyślał, że nawet siedząc w barze w stroju płetwonurka można poderwać kobietę. Ktoś by zapytał, o co tyle zamieszania, ale to przecież Barney, więc nie wszystko da się wytłumaczyć w logiczny sposób.

Marta Wawrzyn: Ach, Biblia podrywu! Jeden z wielu powodów, dla których zawsze chciałam być Barneyem. Mnóstwo stron, a na każdej stronie prawdziwa perełka (dżin! Pani Stinsfire! Lorenzo von Matterhorn! SNASA!). To było coś fantastycznego, patrzeć, ile wyobraźni ten facet wkładał w wyrywanie lasek, i jak cudownie głupiutkie były te, które mu ulegały. Oczywiście, Barney nie był szczęśliwym człowiekiem, dopóki nie poznał miłości swojego życia... Ale to już zupełnie inna historia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA