10 nowych seriali, na które szkoda czasu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

"The Playboy Club"

Fot. NBC

Fot. NBC


Miało być nie tylko pięknie, ale i kontrowersyjnie, wyszła nudna papka. Nie mamy pojęcia, jak oni tego dokonali, ale oto mamy pierwszego kandydata do anulowania.

Marta Wawrzyn: Marna podróbka "Mad Men", która liczyła na to, że wypromuje się dzięki skandalom. Obiecano nam sporo, nie dostaliśmy nic. Nie ma tu klimatu, nie ma fajnych postaci, nie ma seksapilu. Kontrowersyjna golizna? Wolne żarty! Więcej "cycków" można zobaczyć w pilocie "Homeland".

Marta Rosenblatt: Serial jest po prostu tani. Stroje, dekoracje i to wszystko, co tworzy tak zwany klimat, były tak biedne, że aż przypominały jakąś polską produkcję. Nick Dalton nowym Donem Draperem? Wolne żarty. Eddie Cibrian to zwykły "kenowaty" laluś, ładne garnitury nie wiele tu pomagają.

Marcela Szych: Największe rozczarowanie sezonu. Jędrne pupy z króliczymi ogonkami nie odwrócą uwagi od zupełnego braku pomysłu na scenariusz. A mogło być tak pięknie.

Mateusz Madejski: Trzeba mieć naprawdę olbrzymi talent, żeby nie wykorzystać dobrze tej atmosfery i króliczków. Ale twórcom tego serialu się udało i mamy widowiskową klapę.

Nie ma co gonić tego króliczka – recenzja Marty Wawrzyn>>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10