Najciekawsze nowe twarze serialowej jesieni 2014

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Gina Rodriguez ("Jane the Virgin")

jane-the-virgin-key-art

Polakom może wydawać się to dziwne, bo kojarzymy "Majkę", wiemy, że "Jane the Virgin" to amerykańska wersja tej samej latynoskiej telenoweli, i nie widzimy w tym nic ciekawego ani obiecującego. Ale amerykańscy krytycy chwalą pilot produkcji stacji CW i już ją ogłosili jednym z najbardziej obiecujących nowych seriali sezonu.

A na punkcie grającej rolę Jane - dziewicy, która zachodzi w ciążę z winy roztargnionego ginekologa - Giny Rodriguez to już po prostu zwariowali. W głosowaniu na najbardziej obiecującego aktora/aktorkę zrzeszeni w TCA krytycy wybrali Ginę przytłaczającą większością głosów. Daleko za nią znaleźli się Robin Lord Taylor (Pingwin z "Gotham") i Grant Gustin (Flash). Wszyscy są zachwyceni tym, jak ta aktorka dała sobie radę z zagraniem zupełnie absurdalnej sytuacji i nie dość, że sprawiła, iż w sytuację Jane da się uwierzyć, to jeszcze spowodowała wybuchy śmiechu.

Jeśli kojarzycie już Ginę, to znaczy, że oglądacie "Modę na sukces" albo widzieliście ją gościnnie w "Mentaliście", "Happy Endings" lub innym serialu. Ewentualnie w filmie "Filly Brown". Wielka sława wciąż przed nią - i jest duża szansa, że przełom nastąpi dzięki "Jane the Virgin".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA