O jakich starszych serialach chcielibyście poczytać?

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Ponieważ ostatnio na Facebooku zasugerowaliście, że chętnie byście poczytali na Serialowej również o starszych tytułach, odświeżamy cykl "Kultowe seriale".

Większość naszych drogich Czytelników pewnie już nie pamięta, ale kiedyś na Serialowej był cykl "Kultowe seriale". Całość składa się z kilku zaledwie tekstów, dotyczących takich seriali, jak: "Czarna Żmija", "Świat według Bundych", "Mac Gyver", "Z Archiwum X", "Przyjaciele", "Sześć stóp pod ziemią" i "M*A*S*H". Cykl umarł śmiercią naturalną, ponieważ wtedy wyraźnie bardziej Was interesowały nowsze produkcje.

Czasy jednak się zmieniły, wszyscy dookoła oglądają - ponownie albo po raz pierwszy - "Rodzinę Soprano", "The Wire" czy "Twin Peaks", więc postanowiliśmy dać "Kultowym serialom" jeszcze jedną szansę. Zwłaszcza że wyraźnie zasugerowaliście nam to na Facebooku.

Cykl powróci już za tydzień, a tymczasem zbieramy propozycje. Dawajcie znać w komentarzach, jakie jeszcze starsze produkcje powinniśmy przypomnieć na Serialowej - te bardziej znane i te mniej znane. W miarę możliwości postaramy się Wasze życzenia spełniać.

REKLAMA