12 seriali, które skończyły się później niż powinny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Dr House" (8 sezonów na ekranie - o 2 sezony za długo)

"Dr House" (Fot. FOX)

"Dr House" (Fot. FOX)


Nikodem Pankowiak: No dobra, "Dr House" nie odchodził w takiej infamii, jak większość tytułów z tego rankingu, ale nawet najwierniejsi fani serialu stwierdzą pewnie, że gościł on na ekranie zbyt długo. Trudno się jednak dziwić FOX-owi, wszakże nie zabija się kury znoszącej złote jajka, a "Dr House" taką kurą był, zwłaszcza na rynkach międzynarodowych.

Problem w tym, że twórcom zaczęło brakować pomysłów, stąd między innymi bardzo słaby finał 7. sezonu, w którym House wjechał samochodem w dom Cuddy. Sytuacja nieszczególnie uległa poprawie, gdy do obsady dołączyły nowe aktorki – humor był już jakby nie ten sam, coraz bardziej zaczęła też razić schematyczność serialu. Niezbyt fajnie wypadło także pożegnanie z Cuddy, która po prostu zniknęła z ekranu po 7. sezonie i więcej jej nie zobaczyliśmy. Nawet w ostatnim odcinku, który obfitował w powroty dobrze nam znanych twarzy.

Twórcom i scenarzystom trzeba jednak oddać jedno – ostatnie odcinki tej produkcji, mimo niesatysfakcjonującego dla wielu widzów finału, były naprawdę mocne. Szkoda tylko, że aby do nich dotrzeć, musieliśmy przebijać się przez morze przeciętności.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA