Dziewczyny z "Broad City" jak "Głupi i głupszy"

"Broad City" (Fot. Comedy Central)

"Broad City" (Fot. Comedy Central)

Abbi Jacobson i Ilana Glazer z serialu "Broad City" pojawiły się u Kimmela, ubrane tak jak bohaterowie filmu "Głupi i głupszy". I wyglądały świetnie.

"Broad City" zachwycałam się kilka dni temu i na tym nie koniec, na pewno o tym serialu będzie jeszcze na Serialowej więcej. Te dziewczyny rzeczywiście mi się podobają, bo są zabawne, nie boją się niczego i mają sporo świeżych pomysłów. Ostatnio pojawiły się u Kimmela ubrane jak Jim Carrey i Jeff Daniels w filmie "Głupi i głupszy".

dumb_and_dumber990

Jak wyjaśniły, kiedy dostały zaproszenie do programu, kupiły sobie specjalnie sukienki. Wyglądały w nich pięknie, zupełnie jak nie one, ale stwierdziły, że to jednak nie to - skoro lecą do Los Angeles, chcą wyglądać inaczej. I tak oto narodził się pomysł, żeby się przebrać.

Kiedy już Kimmel przestał zajmować się ich strojami, zapytał, jak to jest kręcić serial, w którym się występuje pod prawdziwym nazwiskiem i gra się przynajmniej w jakimś stopniu samego siebie. Dziewczyny powiedziały, że rzeczywiście ludziom zdarza się mylić serialowe postacie z prawdziwymi osobami i myśleć, że to wszystko naprawdę im się przytrafiło. A to przecież tylko pełna absurdów komedia, nie prawdziwe życie.