Ekipa "Parks & Rec" po raz ostatni razem [wideo]

"Parks and Recreation" zakończyło się idealnym finałem, ale mamy coś jeszcze. Program Setha Meyersa, opanowany przez obsadę sitcomu NBC.

Amy Poehler, Chris Pratt, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Adam Scott, Retta, Jim O'Heir i Mike Schur pojawili się w programie "Late Night with Seth Meyers" (który zresztą obchodził akurat swoją rocznicę), aby powspominać, zaśpiewać po raz ostatni "Bye, Bye, Lil Sebastian" i wnieść jeszcze trochę słońca w nasze życie.

Jeśli macie 25 minut, najlepiej obejrzyjcie całość, a jeśli macie tylko trzy minuty, specjalnie dla Was zaczniemy od końca. Czyli od "Bye, Bye, Lil Sebastian", zaśpiewanego przez całą obsadę i Mike'a Schura. Słowa piosenki tym razem dość trudno zrozumieć, bo tylko Chris Pratt był w stanie zachować powagę. Wszystkich innych rozproszyli Aubrey Plaza i Jim O'Heir, którzy pokazali, że zdążyli się ze sobą nieźle zaprzyjaźnić.

Zanim jednak wszyscy się rozśpiewali, opowiedzieli, jak wyglądało pisanie i kręcenie finału, a także jak to było na początku. Okazuje się, że pierwszą osobą, która znalazła się w obsadzie serialu, był Aziz Ansari, z kolei Chris Pratt w pewnym momencie miał ciekawy pomysł, jak zakończyć "Parks & Rec".

A na koniec jeszcze dłuższy materiał stworzony specjalnie na potrzeby internetu, w którym ekipa "Parks & Rec" odpowiada na pytania fanów z Twittera.

REKLAMA