"24 godziny" powrócą? FOX mówi, że to możliwe

"24 godziny" (Fot. FOX)

"24 godziny" (Fot. FOX)

Dziś na Serialowej mamy dzień z FOX-em - poznaliśmy nową ramówkę, dowiedzieliśmy się, kiedy wraca "Z Archiwum X", ale na tym nie koniec. Mamy jeszcze newsy na temat "Empire" i "24 godzin".

Największe zaskoczenie poniedziałku z FOX-em to dokładna data premiery "Z Archiwum X". Serial wróci w niedzielę 24 stycznia 2016, następnego dnia pokazany zostanie kolejny odcinek, a następne będą już emitowane w poniedziałki. Niestety, tych odcinków będzie tylko sześć, co oznacza, że de facto FOX będzie emitować nowy sezon "Z Archiwum X" przez zaledwie pięć tygodni.

Dziennikarze pytali podczas konferencji, czy wrócą też jeszcze "24 godziny". Okazuje się, że choć na razie nie ma jeszcze oficjalnych planów, FOX jak najbardziej by chciał, aby Jack Bauer popracował jeszcze jeden dzień. Szef FOX-a, Gary Newman, powiedział, że stacja pracuje nad nową wersją "24 godzin", ale na razie jeszcze projekt znajduje się w bardzo wczesnej fazie. "Nie mogę na razie powiedzieć nic, poza tym że nad czymś pracujemy" - oznajmił Newman.

Uszczęśliwieni zostali też fani "Empire". Serial, który okazał się prawdziwym hitem oglądalnościowym, w 2. sezonie będzie miał więcej odcinków. Więcej - czyli prawdopodobnie 18. FOX planuje wyemitować sezon w dwóch częściach, z dłuższą przerwą pośrodku.

REKLAMA