Aktorzy, których chcemy jeszcze zobaczyć w TV

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Matthew Fox

"Lost" (Fot. ABC)

"Lost" (Fot. ABC)

Nikodem Pankowiak: Po zakończeniu "Lost" Matthew Fox stwierdził, że ma dość telewizji i od tego momentu będzie pojawiał się tylko w filmach. I jak to często bywa z serialowymi gwiazdami, którym zachciewa się podbić Hollywood, jego kariera nieco wyhamowała i wciąż najbardziej znany pozostaje z roli Jacka z "Lost" oraz Charliego z "Ich pięcioro".

Niedługo na ekrany powinien wejść film "Extinction", drugie podejście Foxa do tematyki zombie. Z kinowej wersji "World War Z" jego postać została niemal całkowicie wycięta, także nawet jeśli widzieliście ten film, mogliście przegapić jego udział. Obstawiam, że Fox do telewizji wróci prędzej czy później, jak wielu przed nim, którzy wracać nie chcieli. Wystarczy, że hajs nie będzie już się zgadzał tak jak wcześniej, wtedy szybko znajdzie się scenariusz, który go zainteresuje.

Osobiście chciałbym zobaczyć go w roli czarnego charakteru w jakimś thrillerze czy kryminale. Po roli Jacka, który był najbardziej prawą i sprawiedliwą osobą w całej amerykańskiej telewizji, przydałaby mu się jakaś odmiana. Jestem pewien, że na jego biurku co jakiś czas lądują kolejne scenariusze i mam nadzieję, że jeden z nich okaże się na tyle dobry, by Fox zmienił swoje postanowienie i wrócił do telewizji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15