15 seriali, które oglądacie (prawie) wszyscy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Chirurdzy"

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" (Fot. ABC)


Kolejny popkulturowy fenomen, który nie chce się skończyć. Wszystko dlatego, iż widzowie się przyzwyczaili do śledzenia losów Meredith Grey i chyba nie przeszkadza im aż tak bardzo, że wszystko już było. Serio, na pracowników szpitala w Seattle spadły już wszelkie możliwe katastrofy, a biedna Meredith nie dość że straciła nie jedną, a dwie bliskie osoby na przestrzeni kilku ostatnich sezonów, to jeszcze zmuszana jest do przeżywania kolejnych koszmarów.

Teoretycznie "Chirurgów" nie powinien oglądać już nikt - ileż można przeżywać te same dramaty? - ale Shonda Rhimes wciąż potrafi nieźle manipulować publicznością. Dowodem na to jest najnowszy odcinek, który wygrał Wasze hity tygodnia, znalazł się też w naszych. Andrzej, który jako jedyny z nas jest w stanie jeszcze "Chirurgów" oglądać, chwalił odcinek za świetny występ Ellen Pompeo, dobrą reżyserię, a także za to, że był w stanie wycisnąć parę całkiem szczerych łez.

I wydaje się, że właśnie dlatego publiczność wciąż woli "Chirurgów" od serialowych nowości - serial ma znakomicie napisane postaci, z którymi widownia się zżyła i których losy po prostu ludzi obchodzą. Poza tym raz na jakiś czas po prostu zdarza się naprawdę dobry odcinek, który sprawia, że żal serial porzucać. W efekcie ten weteran trzyma się bardzo, ale to bardzo mocno. Nie tylko na Serialowej, w ABC także.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15