Trailery nowych seriali Amazona. Jest Woody Allen!

"Goliath" (Fot. Amazon)

Wrzesień w Amazonie zapowiada się rewelacyjnie. Premierę będą mieć nowe komedie - w tym "Crisis in Six Scenes" Woody'ego Allena - a także serial prawniczy z Billym Bobem Thorntonem. I to wciąż nie koniec! Zobaczcie zwiastuny.

"One Mississippi" - serial komiczki Tig Notaro, która go tworzy i gra główną rolę. Zobaczymy ją jako kobietę, która powraca do swojego rodzinnego miasteczka, po tym jak niespodziewanie zmarła jej matka. Twórczyni określa gatunek swojego serialu jako "traumedy". W obsadzie znajdują się także Casey Wilson, Noah Harpster, John Rothman. Premiera 9 września.

"Fleabag" - brytyjska komedia z Phoebe Waller-Bridge w roli niezbyt szczęśliwej mieszkanki Londynu. W obsadzie znajduje się także Olivia Coleman. Premiera 16 września.

"Crisis in Six Scenes" - 6-odcinkowa komedia Woody'ego Allena. Rzecz się dzieje w USA w burzliwych latach 60., bohaterami są członkowie mieszkającej na przedmieściu rodziny, a także gość, który przewróci wszystko w tym domostwie do góry nogami. W obsadzie Woody Allen, Miley Cyrus, Elaine May, Rachel Brosnahan i John Magaro. Premiera 30 września.

"Goliath" - serial prawniczy Davida E. Kelleya, znany wcześniej jako "Trial". Billy Bob Thornton gra w nim upadłego prawnika, który walczy o odzyskanie dawnej reputacji i szuka sprawiedliwości w amerykańskim systemie, faworyzującym bogatych i mających władzę. W obsadzie znajdują się także Dwight Yoakam, Harold Perrineau, Olivia Thirlby, Molly Parker i Maria Bello. Premiera 14 października.

Oprócz tego możemy jeszcze spodziewać się serialu "Good Girls Revolt", którego twórczynią jest Dana Calvo. To dramat, którego akcja rozpoczyna się w 1969 roku. Bohaterkami są dziennikarki popularnego magazynu, walczące o prawa kobiet. W serialu grają Genevieve Angelson, Anna Camp i Hunter Parish. Premiera 28 października.

Nie zabraknie też jesienią seriali powracających. 23 września premierę będzie miał 3. sezon "Transparent" (zwiastun obejrzycie tutaj), 11 listopada - 2. sezon "Red Oaks", 9 grudnia - 3. sezon "Mozart in the Jungle", a 2. sezonu "The Man in the High Castle" możemy się spodziewać 16 grudnia.

REKLAMA