Potwór we mgle w nowym teaserze 6. sezonu "American Horror Story"

"American Horror Story" (Fot. FX)

Ryan Murphy dalej nas zwodzi - a może tym razem pokazuje prawdę? W nowym teaserze 6. sezonu "American Horror Story", oczywiście opatrzonym dobrze już znanym pytajnikiem, pojawia się potwór na torach.

Telewizja FX wypuściła już kilka teaserów 6. sezonu "American Horror Story". Wszystkie są jak zwykle dziwne, pokręcone i przestylizowane, a do tego każdy wydaje się być z kompletnie różnej bajki.

I to nie jest tylko wrażenie. Szef telewizji FX John Landgraf wyjaśnił na panelu TCA, że w tym roku "American Horror Story" promowane jest inaczej niż zwykle. Nie znamy motywu przewodniego, a teasery celowo nas zwodzą. Jak powiedział Landgraf, stworzono wiele różnych trailerów dla hipotetycznych sezonów "American Horror Story", w różnych gatunkach i różnych miejscach. Jedne z nich rzeczywiście dotyczą tego sezonu, cała reszta jest po to, aby wodzić widzów za nos.

Nowy teaser nosi tytuł "The Mist" ("Mgła") i zawiera potwora, który pewnie mógłby spokojnie żyć w świecie "Stranger Things". Nie ma żadnego opisu ani żadnych wskazówek. I prawdopodobnie nic nie zostanie zdradzone aż do premiery nowego sezonu, która będzie miała miejsce 14 września.

https://www.youtube.com/watch?v=5KNicleP0hw

REKLAMA