Konkurs z "Opowieścią podręcznej". Do wygrania książki Margaret Atwood

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

"Opowieść podręcznej" to nie tylko serial z Elisabeth Moss, ale także kultowa książka, którą właśnie w Polsce wznowiono. Nowe wydanie możecie już dziś kupić w księgarniach albo wygrać w naszym konkursie.

"Opowieść podręcznej" to wstrząsająca antyutopia o piekle kobiet, przedstawiająca świat jak z najgorszego koszmaru, gdzie reżim i ortodoksja są jedynym prawem. Freda jest podręczną w Republice Gilead. Może opuszczać dom swojego Komendanta i jego żony tylko raz dziennie, aby pójść na targ, gdzie wszystkie napisy zostały zastąpione przez obrazki, bo podręcznym już nie wolno czytać. Co miesiąc musi pokornie leżeć i modlić się, aby jej zarządca ją zapłodnił, bo w czasach malejącego przyrostu naturalnego tylko ciężarne podręczne mają jakąś wartość. Ale Freda pamięta jeszcze, choć wydaje się to nierealne, że kiedyś miała kochającego męża, wychowywali córeczkę, miała pracę, własne pieniądze i mogła mówić. Tyle że tego świata już nie ma…

Ostatnio chwaliliśmy serial, który w Polsce możecie oglądać na ShowMaksie, dziś donosimy, że wydawnictwo Wielka Litera wznowiło książkę Margaret Atwood. Można ją kupić od 28 kwietnia w księgarniach (nowe wydanie ma serialową okładkę) albo wygrać u nas w konkursie. Mamy dla Was trzy egzemplarze.

Ponieważ "Opowieść podręcznej" to kolejny świetny serial, który pokazuje silne bohaterki kobiece, oto nasze pytanie konkursowe: Napiszcie, z którą z serialowych bohaterek chcielibyście spędzić dzień i dlaczego. Możecie wybrać jakąkolwiek postać z jakiegokolwiek serialu. Prosimy o kreatywne, pomysłowe odpowiedzi - nie dłuższe niż 500 znaków!

Nagrody, czyli książki "Opowieść podręcznej" Margaret Atwood, dostaną trzy osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 8 maja 2017 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Opowieść podręcznej". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

Opowiesc podrecznej_front