Nasze podsumowanie tygodnia - tym razem same hity!

"The Handmaid's Tale" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7

HIT TYGODNIA: Chaos nabiera rozpędu w "Fargo"

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)


Do eskalacji wydarzeń w 3. sezonie "Fargo" wciąż jeszcze daleko, ale sposób, w jaki Noah Hawley buduje napięcie, robi wrażenie. "The Principle of Restricted Choice" to kolejna świetna godzina telewizji wypełniona chaosem, dziwnymi pomysłami i ludzkimi emocjami dosłownie buzującymi w spokojnej, łagodnej Minnesocie - miejscu, w którym nie bez powodu zakochał się pewien barwny krasomówca z zepsutymi zębami.

Patrząc na te wszystkie cuda, trudno się zdecydować, co docenić najpierw. Szybką akcję Vargi, którego czyny są równie przerażające, co nonszalancja, z jaką się na nie zdobywa? Ewana McGregora rozmawiającego od serca z drugim Ewanem McGregorem? Nikki, która dokonała krwawej zemsty, wychodząc z błędnego założenia, że rozmowa dwóch braci na ławce służy jedynie odciągnięciu uwagi od poszukiwań znaczka? Był jeszcze Sy, który pokazał, że jest gotów wiele zrobić dla Emmita. I znów było widać jak na dłoni, z jaką łatwością bzdurne nieporozumienia i zwykłe braki komunikacyjne potrafią doprowadzić do tragedii.

Począwszy od zabawy świątecznym nastrojem, przez czarny humor, aż po kilka absurdalnych wyborów muzycznych - to był świetny odcinek pod każdym względem. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7