FOX zaprezentował ramówkę na sezon 2017/2018. Co z nowymi odcinkami "Z Archiwum X"?

"Lucifer" (Fot. FOX)

0

"The Gifted" ze wsparciem "Lucyfera", "Gotham" przeniesione na czwartki, a finałowy sezon "New Girl" w midseason. FOX ogłosił swoją ramówkę na jesień.

Wczoraj swoją nową ramówkę prezentowało NBC, dziś poznaliśmy plan amerykańskiego FOX-a na jesień. Jest sporo przetasowań i trzy nowości. Wiemy już też na pewno, że na nowy sezon "Z Archiwum X" będziemy czekać do midseasonu.

W poniedziałkowej ramówce pozostaje "Lucyfer", którego przeniesiono na wcześniejszą godzinę, po to aby mógł wesprzeć nowy serial ze świata X-Menów, "The Gifted" (zobaczcie zwiastun). Ze środy na wtorek przeniesiona została "Zabójcza broń", po której emitowane będą komedie - "The Mick" i "Brooklyn Nine-Nine". Środy z kolei należeć będą teraz do duetu Lee Danielsa - "Imperium" i "Star", które pokazywane będą obok siebie.

W czwartkowej ramówce wylądowało "Gotham" razem z nowym serialem "The Orville" od Setha MacFarlane'a. W piątki po "Hell's Kitchen" wciąż emitowane będzie "The Exorcist". Niedziela bez zmian z jednym małym wyjątkiem - w miejsce skasowanego "Syna Zorna" wejdzie nowy sitcom "Ghosted" z Adamem Scottem i Craigiem Robinsonem.

Na midseason przerzucono finałowy sezon "New Girl", a także "Z Archiwum X" i nowości "The Resident", "9-1-1" i "LA to Vegas". "Scream Queens" zostało skasowane po dwóch sezonach". Z nowości szansę na zamówienie ma jeszcze "Linda from HR", czyli komedia z Lauren Graham. "24: Dziedzictwo" i "Prison Break" na razie nie mają zamówienia na więcej odcinków, ale nie są też oficjalnie skasowane.

Na koniec tradycyjnie lista tytułów skasowanych i zakończonych: "APB", "Bones", "Making History", "Pitch", "Rosewood", "Scream Queens", "Sleepy Hollow" i "Son of Zorn".

Poniedziałek
20:00 - "Lucyfer"
21:00 - "The Gifted" (nowość)

Wtorek
20:00 - "Lethal Weapon"
21:00 - "The Mick"
21:30 - "Brooklyn Nine-Nine"

Środa
20:00 - "Empire"
21:00 - "Star"

Czwartek
20:00 - "Gotham"
21:00 - "The Orville" (nowość)

Piątek
21:00 - "The Exorcist"

Niedziela
19:30 - "Bob's Burgers"
20:00 - "The Simpsons"
20:30 - "Ghosted" (nowość)
21:00 - "Family Guy"
21:30 - "The Last Man on Earth"