24 serialowe powroty, które zobaczymy w styczniu 2018

"American Crime Story" (Fot. FX)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Na wylocie" (sezon 2) - 15 stycznia w HBO Polska

W 2. sezonie serialu HBO jego główny bohater, czyli alter ego twórcy, Pete'a Holmesa, ma szansę zapomnieć o żonie, która go zdradziła (Lauren Lapkus), i faktycznie zacząć nowy rozdział, wypełniony z jednej strony występami w klubach, a z drugiej, poznawaniem uroków nowojorskiego życia. Trafi mu się więc przygodny seks, zacznie kwestionować istnienie Boga oraz zaliczy dziwne spotkanie z doktorem Ozem.

Brzmi niecodziennie, ale i tak wygląda na krok do przodu względem 1. sezonu, w którym Pete starał się ze średnim powodzeniem poskładać swoje życie w całość, zaczynając karierę stand-upowego komika i sypiając na kanapach bliższych i dalszych znajomych. Ta ostatnia część wprawdzie się nie zmieni, a może być nawet gorzej, bo Pete dorobi się łatki faceta, którego lepiej u siebie nie gościć, ale za to cała reszta wygląda nieco optymistyczniej. Gdzieś w tle pojawia się nawet potencjalna nowa dziewczyna bohatera (w tej roli Jamie Lee).

Poza nią będzie oczywiście również sporo innych gościnnych występów. Powróci Artie Lange, pojawią się także The Lucas Brothers, John Mulaney, Bill Burr, Penn Jillette i Whitney Cummings. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11