Dwe Małgorzaty w jednym domu stały… Gwiazdy 2. i 3. sezonu "The Crown" na wspólnym zdjęciu

"The Crown" (fot. Netflix)

0

Vanessa Kirby pozuje do zdjęcia razem z Heleną Bonham Carter i tym samym nieoficjalnie potwierdza jej angaż do 3. sezonu "The Crown".

Niedawno informowaliśmy, że w 3. sezonie "The Crown" rolę Małgorzaty najprawdopodobniej przejmie Helena Bonham Carter. Aktorka jest już bliska podpisania kontraktu. W dwóch pierwszych sezonach w bohaterkę wcielała się Vanessa Kirby. Zmiany w obsadzie spowodowane są upływem czasu w opowiadanych wydarzeniach. Przypomnijmy: rolę Elżbiety od Claire Foy przejmuje Olivia Colman. Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Matta Smitha jako Filipa.

W weekend Vanessa Kirby udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z Heleną Bonham Carter. Fotografię opatrzyła podpisem: Zaszczycona @thecrownnetflix. Obie panie wyglądają na bardzo podekscytowane spotkaniem:

Honoured @thecrownnetflix

Post udostępniony przez Vanessa Kirby (@vanessa__kirby)

Helena Bonham Carter zagrała już wcześniej przedstawicielkę dynastii Windsorów. W filmie "Jak zostać królem" sportretowała Elizabeth Bowes-Lyon, matkę Elżbiety i Małgorzaty, żonę księcia Alberta, który objął tron po niespodziewanej abdykacji króla Edwarda VIII.

Dwa pierwsze sezony "The Crown" można oglądać na Netfliksie. Sprawdźcie, które miejsce przypadło "The Crown" w Waszym zestawieniu najlepszych seriali grudnia.