Najbardziej oczekiwane serialowe powroty zimy 2018

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Spośród licznych seriali, które rozpoczną nowe sezony przed końcem zimy, wybraliśmy najbardziej oczekiwaną trzynastkę. Szykujcie się na nowe odcinki "Atlanty", "American Crime Story", "Homeland", "Jessiki Jones" i nie tylko.

13. "Hap i Leonard" (sezon 3) - premiera 7 marca

"Hap i Leonard" (Fot. SundanceTV)

"Hap i Leonard" (Fot. SundanceTV)

Trzeci sezon historii o jednym z naszych ulubionych serialowych duetów został oparty na kolejnej z cyklu powieści Joego R. Lansdale'a, czyli "The Two-Bear Mambo" i podobnie jak poprzednie, będzie liczył 6 odcinków. Zapowiada się także na równie dobrą zabawę.

Bo niby dlaczego miałoby być inaczej, skoro najważniejsze serialowe elementy, czyli dwójka tytułowych bohaterów i Teksas końca lat 80. znów są na swoich miejscach? Do tego wystarczy jeszcze tylko dorzucić pokręconą fabułę, niesamowitą chemię między Jamesem Purefoyem i Michaelem K. Williamsem i sporo czystego szaleństwa, a już mamy pierwszy dobry powód, by z niecierpliwością wyglądać marca. Zwłaszcza że tym razem będzie też… świąteczny klimat.

Akcja zostanie umieszczona tuż przed Gwiazdką 1989 roku, gdy nasi bohaterowie będą próbowali odnaleźć Floridę Grange (Tiffany Mack), o której słuch zaginął w Grovetown, mieście opanowanym przez Ku Klux Klan. Oznacza to rzecz jasna kłopoty z Hapem i Leonardem w samym centrum ogromnej burzy, w której staną oko w oko m.in. ze skorumpowanym szeryfem i przywódcą rasistowskiej grupy Caucasian Knights. Jakoś nie mam wątpliwości, kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Do obsady dołączą m.in. Louis Gossett Jr., Corbin Bernsen i Andrew Dice Clay, a rzut oka na teaser wystarcza, byśmy nie mogli się doczekać. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA