Nowości serwisu ShowMax na marzec: "Rise", "A.P. Bio" i wszystkie sezony "'Allo 'Allo!"

"'Allo 'Allo!" (Fot. BBC One)

ShowMax zapowiedział krótką, ale atrakcyjną listę nowości na marzec. W serwisie wyląduje całe "'Allo 'Allo!", a także dwa nowe seriale NBC - w tym ten, który ma szansę zostać naszym nowym "Glee".

Z oferty ShowMaksa ostatnio sporo tytułów poznikało, ale na szczęście serwis planuje załatać dziury nowymi tytułami. Lista seriali, które się pojawią, nie jest długa, jednak znajduje się na niej przynajmniej kilka pozycji wartych uwagi.

I tak, 1 marca w serwisie zadebiutuje "A.P. Bio" (trzy dotychczasowe odcinki, kolejne co tydzień), nowa komedia NBC o profesorze filozofii, który został zdegradowany do roli nauczyciela biologii w szkole średniej. Polski tytuł serialu to "Nauki niezbyt ścisłe", naszą recenzję znajdziecie tutaj.

15 marca (dwa dni po premierze w USA) pojawi się kolejna bardzo wyczekiwana nowość - serial "Rise" telewizji NBC, w którym Josh Radnor gra nauczyciela prowadzącego kółko teatralne. Rzecz się dzieje w jednym z małych, robotniczych miasteczek, gdzie lepiej nie mieć zbyt wielkich marzeń. Aż pojawia się ktoś, kto postanawia to zmienić i sprawia, że pasję odnajdują w sobie nie tylko dzieciaki, ale i dorośli.

Oprócz tego 22 marca zadebiutuje miniserial "Biblia", 26 marca 3. sezon "Billions", a 29 marca na ShowMaksie znajdziecie wszystkie 9 sezonów "'Allo 'Allo!" - jednej z najbardziej kultowych brytyjskich komedii. Kontynuowani będą także "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", których kolejne odcinki będą wrzucane w niedziele.

15 marca wystartuje 3. sezon "Ucha Prezesa", a do tego będą kolejne odcinki "Botoksu" (co środę) i "SNL Polska" (co sobotę). Wśród filmowych nowości ShowMaksa na najbliższy miesiąc znajdują się m.in. "Star Trek" J.J. Abramsa i "Miss Sloane".

REKLAMA