17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Na liście seriali powracających w marcu 2018 znajdują się m.in. "Atlanta", "The Good Fight", "Seria niefortunnych zdarzeń" i "The Americans". Sprawdźcie, których tytułów nie możecie przegapić!

"Atlanta" (sezon 2) - 1 marca

Robbin' Season to okres przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy w Atlancie znacząco wzrasta liczba rabunków. To także podtytuł nowego sezonu serialu Donalda Glovera, w którym ponownie zobaczymy go w roli próbującego związać koniec z końcem Earna.

Czy sam zostanie zmuszony do wejścia na drogę przestępstwa, nie wiemy, ale z pewnością wielkiej zmianie nie ulegnie jego sytuacja finansowa. Dalej będzie pomieszkiwał w garażu, próbując jednocześnie utrzymać Van (Zazie Beetz) i ich córkę oraz kierując karierą swojego kuzyna, aspirującego rapera Paper Boia (Brian Tyree Henry).

Twórcy zapowiadają, że w 2. sezonie bohaterowie będą musieli podjąć ważne decyzje, by coś zmienić w swoim życiu, a całość będzie bardziej spójna i nie tak eksperymentalna jak poprzednio. Zwiastuny nie pozostawiają jednak wątpliwości, że znów dostaniemy dużą dawkę surrealizmu, niecodziennych sytuacji, dziwnych rozmów i muzyki. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA