17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"The Good Fight" (sezon 2) - 4 marca w USA, 5 marca w Polsce w HBO GO

"Zabić wszystkich prawników" - głosi hasło promujące nowy sezon "The Good Fight", czyli spin-offu "Żony idealnej". Wszystko dlatego, że w Chicago znacząco rośnie liczba morderstw i nie pozostaje to bez wpływu na naszych bohaterów. Po tym jak klient jednej z kancelarii morduje adwokata, który za dużo mu policzył, strach pada na całe środowisko.

Poza tym Diane (Christine Baranski) będzie musiała walczyć z nową partnerką w firmie - Liz Reddick-Lawrence (Audra McDonald); Maia (Rose Leslie) stanie się twardsza po tym jak znajdzie się przed sądem z powodu skandalu rodziców, zaś Lucca (Cush Jumbo) znów zostanie wciągnięta w relację z Colinem. Nie zabraknie odniesień do aktualnych wydarzeń i amerykańskiej polityki - w jednym z odcinków będzie próba odwołania prezydenta Trumpa.

W stałej obsadzie 2. sezonu znaleźli się Michael Boatman (serialowy Julius Cain, jedyny zwolennik Trumpa w kancelarii) i Nyambi Nyambi (śledczy Jay Dipersia), na pewno wróci też Paul Guilfoyle w roli Henry'ego Rindella oraz Gary Cole jako Kurt McVeigh. Nie zobaczymy już natomiast Eriki Tazel jako Barbary Kolstad. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12