7 rzeczy, które uczyniły mój tydzień lepszym

"Patrick Melrose" (Fot. Showtime)

0

Ten tydzień u mnie należał do "American Crime Story" i niesamowitego tańca Darrena Crissa. Poza tym doceniam zwiastun "Patricka Melrose'a" z Benedictem Cumberbatchem, foty z "Legionu" i nie tylko.

1. Darren Criss tańczy w czerwonym kombinezonie

Widziałam tę scenę przynajmniej kilkanaście razy (a wiedzcie, że screenery nie są najwygodniejsze w przewijaniu) i pewnie na tym nie koniec. Darren Criss bez słów pokazał, jaki był jego bohater, kiedy myślał, że świat stoi przed nim otworem. Co ciekawe, czerwony kombinezon to prawda (przy czym Cunanan założył go na bal maturalny), podobnie jak szałowe zdjęcie z yearbooka. To niby drobiazgi, ale pomagają budować fascynujący, często bardziej przyciągający niż odpychający portret mordercy, jakiego prawdopodobnie nie potrafiłby stworzyć nikt poza Ryanem Murphym.

darren6

2. James Corden i "American Crime Story"

James Corden też z zapałem ogląda 2. sezon "American Crime Story", z pełną świadomością tego, jakie serial ma wady. Kolejna jego "recenzja" okazała się jeszcze zabawniejsza od poprzedniej (scena z lodami też mnie oburzyła bardziej niż cokolwiek), a poza tym pojawił się Darren Criss we własnej osobie.

3. "Patrick Melrose" zapowiada się rewelacyjnie

Ekscentryczny brytyjski arystokrata z tysiącem problemów wygląda jak postać stworzona po to, by mógł ją zagrać Benedict Cumberbatch. I tak, jest w tym Patricku troszkę Sherlocka, ale czy komuś to będzie przeszkadzać?

4. Więcej Alexis Bledel w "Opowieści podręcznej"

Koszmar w "Opowieści podręcznej" raczej nie czyni życia lepszym, ale już to, jak nieziemsko potrafi być zagrany - owszem. Dlatego bardzo mnie ucieszyło to zdjęcie, jak i wszystko, co dotyczy postaci Emily. Obyśmy oglądali ją jak najczęściej w 2. sezonie.

5. Hugh Laurie ma szansę zostać księciem Filipem

Widać po nazwiskach, że Netflix chce, aby inwestycja w "The Crown" była jeszcze bardziej opłacalna niż do tej pory. I mam nadzieję, że z Hugh Lauriem się uda, bo już go zaczęłam sobie wyobrażać w tej roli.

6. "The Americans" po raz ostatni

Wielka szkoda żegnać naszych ulubionych radzieckich szpiegów, ale wszystko wskazuje, że to historia przemyślana od początku do końca. A teraz zobaczymy jej naturalny finał. Tak w każdym razie sugerują zwiastuny, w tym pierwszy dłuższy, który pojawił się w tym tygodniu.

7. "Legion" i zdjęcia promocyjne jak małe dzieło sztuki

W tym tygodni wypuszczono dosłownie trzy nowe kadry z 2. sezonu "Legionu", a jednak nie przestaję się zachwycać do teraz. Poza tym nieustannie podziwiam sposób myślenia Noaha Hawleya, który powiedział coś takiego o Lenny i Oliverze: "Miałem taką myśl: co robi Freddy Krueger w ciągu dnia? Wydawało mi się to interesujące, pomysł, że te postacie mają czas przestoju, okres kiedy nie są używane. Jak wygląda ich rzeczywistość?". I my tę rzeczywistość teraz zobaczmy, jeśli tylko będziemy w stanie ją odróżnić od wszystkiego innego.

Legion sezon 2