Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Legion" (Fot. FX)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

HIT TYGODNIA: Szalona jazda w końcówce "Homeland"

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że "Homeland" wróciło w tym sezonie do świetnej formy i w napięciu oglądamy nawet te odcinki, które trochę zwalniają akcję, jak "Useful Idiot". Bo może i aż tak dużo tym razem się nie wydarzyło - senator Paley dowiedział się, kto to "użyteczny idiota", Costa Ronin z "The Americans" raz po raz udowadniał, że jest znakomitym aktorem, Carrie i Dante znów zaliczyli próbę sił, a mała Franny zorientowała się, że naprawdę nie może liczyć na matkę - ale to, co wyprawiało się pod koniec odcinka, warte było czekania.

Zaczęło się od telefonu od Dantego do Carrie, który sprawił, że wszystko inne, włącznie z córką, w jednej chwili przestało mieć znaczenie. Następnie zaliczyliśmy maniakalną jazdę i znaleźliśmy się w głowie naszej ulubionej agentki, gdzie flashbacki zaczęły odprawiać szalony taniec z halucynacjami. Nie wiemy, czy Dante wyjdzie z tego żywy i czy świat raz jeszcze zostanie uratowany. Wiemy, że Carrie jako matka w tym momencie wydaje się skończona.

7. sezon "Homeland", po serii szalonych twistów, kończy w zupełnie innym miejscu, niż mogliśmy podejrzewać. A dokładniej - nie mamy pojęcia, gdzie właściwie skończy, bo wciąż jesteśmy w trakcie szalonej jazdy bez trzymanki, w której gra rosyjskiego wywiadu może być powstrzymana tylko przez jedną osobę. Tę najmniej stabilną psychicznie. Tylko jak ona ma to zrobić tym razem? [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA