Taki deszcz, że nawet peleryny z orzełkiem nie pomogą. Zobaczcie, jak Netflix promuje "The Rain" w Polsce

"The Rain" (Fot. Netflix)

Serial "The Rain", w którym Skandynawowie uciekają przed deszczem, już jest dostępny na Netfliksie. Z tej okazji pojawiła się nietypowa prognoza pogody - specjalnie dla Polaków!

Netflix promuje w Polsce "The Rain" - duński serial o młodzieży próbującej przetrwać w postapokaliptycznym świecie - w bardzo kreatywny sposób. Był już zwiastun ze smogiem, a dziś dostaliśmy także prognozę pogody, perfekcyjnie sformatowaną pod polskiego widza. Strach się bać, co będzie się dziać w kraju nad Wisłą, kiedy dotrze do nas deszcz!

Akcja serialu "The Rain" dzieje w postapokaliptycznym świecie, w którym ludziom zagraża śmiercionośny deszcz. Dwójka rodzeństwa, której udało się przetrwać, gdy wirus uśmiercił niemal całą populację Skandynawii, po sześciu latach ukrywania się przed światem dołącza do większej grupki. Wszyscy razem wyruszą w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zniszczonej cywilizacji.

W nowej, pozbawionej zasad rzeczywistości młodzi ludzie muszą porzucić wspomnienia wygodnego życia i przyzwyczaić się do świata, w którym nie wiedzą komu ufać. Walcząc o przetrwanie, zaczynają rozumieć, że największe zagrożenie czai się w nich samych i odkrywają, że nawet po apokalipsie istnieje miłość i zazdrość, a problemy okresu dojrzewania wcale nie zniknęły razem z dobrze znanym światem.

Twórcami "The Rain" są Jannik Tai Mosholt ("Borgen"), Esben Toft Jacobsen ("Wielki niedźwiedź") oraz Christian Potalivo ("Dicte"). W serialu występują m.in. Alba August ("Jordskott"), Mikkel Boe Følsgaard ("The Legacy"), Lucas Lynggaard Tønnesen ("Kobieta w klatce"), Lars Simonsen ("Most nad Sundem"), Iben Hjejle ("Dicte"), Angela Bundalovic ("Dark Horse"), Sonny Lindberg ("The Legacy") i Johannes Kuhnke ("Turysta").

Premiera na Netfliksie miała miejsce dzisiaj, naszą recenzję znajdziecie tutaj.

REKLAMA