"American Horror Story: Apokalipsa" – Emma Roberts wygląda obłędnie na pierwszym zdjęciu z 8. sezonu

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

Tęskniliście za Madison Montgomery z "American Horror Story: Coven"? Oto i ona, w wersji jeszcze ostrzejszej niż pamiętacie. Czy postać Emmy Roberts przetrwa apokalipsę?

O ile zarys fabuły 8. sezonu "American Horror Story", z podtytułem "Apokalipsa", pozostaje tajemnicą, o tyle o postaciach wiemy całkiem sporo. Nowy sezon będzie crossoverem sezonów 1 i 3 - "Murder House" i "Coven" - co oznacza, że w większości będziemy oglądać bohaterów, których dobrze znamy. Niektórzy aktorzy, jak Sarah Paulson, oprócz starych ról zagrają też nowe.

Wiedźmy z "Coven" powrócą niemal w komplecie i oczywiście nie zabraknie wśród nich Madison Montgomery. Emma Roberts wrzuciła na Instagram fotkę swojej bohaterki z pytaniem: "Czy ta zdz*ra przeżyje apokalipsę?", z kolei Ryan Murphy pod tym samym zdjęciem dał podpis "Madison pośród kości na podwórku Murder House".

W "American Horror Story: Apokalipsa" pojawi się mnóstwo znanych twarzy, w tym Connie Britton i Dylan McDermott z "Murder House", a także Taissa Farmiga, Stevie Nicks, Sarah Paulson, Lily Rabe, Frances Conroy, Gabourey Sidibe, Jessica Lange, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman i Billie Lourd. Wystąpi również Joan Collins w roli babci postaci Petersa.

Premiera "American Horror Story: Apokalipsa" na kanale FOX 13 września o godzinie 23:00. A poniżej możecie zobaczyć jeszcze Evana Petersa powracającego w nowym sezonie do roli Tate'a z "Murder House".

Tate. Happy to be home.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

REKLAMA