45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Do 22 serialowych nowości z września, które przedstawiliśmy wczoraj, dorzucamy jeszcze dwa razy tyle powrotów. Wśród nich "Iron Fist", "Chirurdzy", "The Good Place", "Shameless" i "Kroniki Times Square".

"Iron Fist" (sezon 2) - 7 września na Netfliksie

W 2. sezonie "Iron Fista" tytułowy superbohater znów będzie miał pełne ręce roboty. Jakby mało było obowiązków w codziennym strzeżeniu Nowego Jorku, Danny (Finn Jones) będzie również musiał stanąć oko w oko z własną przeszłością w osobie Davosa (Sacha Dhawan), żywiącego urazę do dawnego przyjaciela i posiadającego bardzo podobne do niego umiejętności.

Nową przeciwniczką superbohatera o świecącej pięści będzie również niejaka Tyfusowa Mary, w którą wcieli się Alice Eve. Na szczęście ten nie zostanie sam, bo będzie mógł liczyć na wsparcie Colleen (Jessica Henwick) i Misty (Simone Missick). Ponadto powrócą Tom Pelphrey i Jessica Stroup jako Ward i Joy Meachumowie, a fani komiksów ucieszą się, widząc Iron Fista w znajomej masce.

2. sezon ma być krótszy od poprzedniego i liczyć 10 odcinków. Zmienił się także shworunner - Scotta Bucka zastąpił Raven Metzner ("Sleepy Hollow") - liczymy, że przyniesie to widoczną poprawę względem poprzedniej serii. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA