22 serialowe nowości, które zobaczymy we wrześniu

"Wariat" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Wrzesień 2018 przyniesie rekordowo dużo nowych seriali. Będzie wśród nich "Maniac" z Emmą Stone i Jonah Hillem, spin-off "Synów Anarchii", nowe "Targowisko próżności" i nowy serial twórcy "House of Cards".

"Targowisko próżności" - 3 września na HBO GO

Kolejna - tym razem telewizyjna - ekranizacja wydanej w 1847 roku powieści autorstwa Williama Makepeace Thackeraya to dzieło brytyjskiej stacji ITV, czyli tej samej, która stworzyła "Downton Abbey". W Polsce będziemy ją mogli oglądać na HBO.

Zobaczymy tu historię Becky Sharp (Olivia Cooke z "Bates Motel") - dziewczyny, która za pomocą sprytu, inteligencji, podstępów, oszustw i uwodzenia utorowała sobie drogę na szczyt drabiny społecznej, świetnie się przy tym bawiąc, łamiąc kilka serc i tracąc całe fortuny. A wszystko to na tle angielskiego społeczeństwa w czasach wojen napoleońskich.

W obsadzie znajdują się jeszcze m.in. Suranne Jones ("Doktor Foster"), Johnny Flynn ("Geniusz"), Martin Clunes ("Doktor Martin"), Michael Palin ("Latający cyrk Monty Pythona"), Frances de la Tour ("The Collection") i Tom Bateman ("Jekyll & Hyde"). Twórczynią "Vanity Fair" i autorką scenariusza jest Gwyneth Hughes ("Dark Angel"), a reżyserem James Strong ("Broadchurch"). Całość będzie liczyć siedem odcinków. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 • Arpad Gyorgy

  Liczę na dużo recenzji i polecanek. Człowiek sam nie ogarnie (choć większość nie brzmi dobrze), taki serwis musi pomóc ;)

 • Jaerk P

  Co oglądać? Bo seriali jest już z pół miliona a życie mam jedno? :-)

 • ROB-i

  Szczerze ...,mimo takiego nawarstwienia nowosci we wrzesniu ja za bardzo nie widze tu nic jakos za bardzo dla siebie moze z wyjatkiem "The First" i moze powedzmy "Maniac".
  Pewnie mlodsza wersja mnie z przed powiedzmy 8-iu lat bardzo by czekala na "Manifest" ale przeciez wszyscy wiemy ze "w zyciu nic 2x sie nie zdarza" dlatego czuje ze bedzie to spore rozczarowanie.
  Zdecydowanie lepiej wyglada moja lista powrotow na ktore czekam we wrzesniu z "The Deuce" na topie tej listy.
  A z spraw zaleglych czekam na recenzje serialowej wariacji "Jack'a Ryan'a" od Amazonu.Sam mam pewien problem z tym serialem i jestem ciekaw czy pokryje sie moje spostrzezenie z "szanowna R.".

 • Michał Woźnicki

  Pierwszy odcinek Kidding według mnie świetny.

 • Arpad Gyorgy

  Ja uwielbiam Hugo Blicka, więc Black Earth Rising obejrzę bez żadnych zachęt. Ale czekam na recenzje Maniac, The First i Wanderlust. No i mimo wszystko z zaciekawieniem przeczytam czy Manifest i Kidding czymś się wyróżnia a Vanity Fair nie jest tylko zwykłą, przeciętną ekranizacją klasyki.