45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"The Good Place" (sezon 3) - 28 września na Netfliksie

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" wraca na Ziemię. A dokładnie to wrócili tam Eleanor (Kristen Bell), Chidi (William Jackson Harper), Tahani (Jameela Jamil) i Jason (Manny Jacinto), którzy otrzymawszy drugą szansę, mają udowodnić, że są w stanie się zmienić. Oznacza to nowy timeline, w którym cała czwórka uniknęła śmierci i z pewnością szereg niesamowitych konsekwencji, których na razie możemy się tylko domyślać, bo nie ma jeszcze żadnej zapowiedzi.

Wiemy jednak, że na ponowne spotkanie wszystkich bohaterów nie będziemy musieli długo czekać, bo wszystko ma się toczyć w błyskawicznym tempie. Pierwsza dwójka, czyli Eleanor i Chidi jest już razem w Australii, gdzie on wykłada na uniwersytecie, a ona, idąc za radą pewnego tajemniczego barmana, uznała, że ten kompletnie obcy facet będzie w stanie jej pomóc. Nie wiemy, jak się to potoczy, ale wiadomo, że coś wspólnego ze sprawą będzie miała nowa bohaterka - grana przez Kirby Howell-Baptiste ("Obsesja Eve") błyskotliwa neurobiolożka Simone.

Zmian w swoim życiu próbują dokonać również Tahani i Jason, z kolei Michael (Ted Danson) i Janet (D'Arcy Carden) będą się zmagać z innego typu problemami, próbując pomóc swoim śmiertelnym przyjaciołom. Choć akcja przeniesie się na Ziemię, nie musimy się obawiać, że serial wyraźnie się przez to zmieni - Twórcy musieli znaleźć kreatywne sposoby na obejście tego faktu i twierdzą, że im się udało. Czekamy na efekty. [Mateusz Piesowicz]

thegoodplace7

thegoodplace2

thegoodplace6

thegoodplace3

thegoodplace5

thegoodplace4

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15