Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2018

"Maniac" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

6. "Forever"

Twórcy "Parks and Recreation" i "Master of None" za sterami, a w głównych rolach wspaniały duet z "Saturday Night Live" - nam do szczęścia nie potrzeba wiele więcej, zatem nowa komedia Amazona musiała wylądować na wysokim miejscu w rankingu. Chociaż możliwe, że słowo komedia trzeba będzie tu wziąć w cudzysłów.

A to dlatego, że "Forever" opowie historię June (Maya Rudolph) i Oscara (Fred Armisen), małżeństwa mieszkającego na przedmieściach Riverside w Kalifornii, którym zaczyna doskwierać życiowa rutyna. Trudno się dziwić, skoro od 12 lat prowadzą te same rozmowy, jedzą te same posiłki i jeżdżą na te same miłe wakacje do tego samego domku nad jeziorem. Gdy jednak June proponuje Oscarowi odmianę w postaci wyjazdu na narty, para wkracza na nieznane terytorium.

Brzmi to tak cudownie absurdalnie, że najchętniej już byśmy to zobaczyli. Póki co musimy się zadowolić zwiastunem, w którym najpierw wszystko wygląda jak w bajkowej komedii romantycznej, a potem... robi się dziwnie. Jest też rozmowa o motylach, bo czemu nie? Dokądkolwiek to prowadzi, czujemy, że "Forever" będzie opowieścią o miłości, małżeństwie i zobowiązaniach, którą zapamiętamy na długo. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA