Całe "The Office" w 4 minuty? To możliwe! Ten miks zawiera sekundę z każdego odcinka

"The Office" (Fot. NBC)

Jedna z najbardziej kultowych komedii w dziejach telewizji miała łącznie 9 sezonów i 201 odcinków. A mimo to da się ją obejrzeć w niecałe 4 minuty!

Przy okazji występu Johna Krasinskiego w amazonowym "Jacku Ryanie" znów dużo zaczęło się mówić o "The Office" i jego ewentualnym powrocie. Szans na pełnowymiarowy sezon raczej nie ma ze względu na to, że trudno byłoby znowu zebrać całą obsadę, ale pojawiają się całkiem fajne pomysły na nieco skromniejszy powrót.

Krasinski zaproponował, żeby wziąć przykład z Brytyjczyków i co jakiś czas wypuszczać odcinek świąteczny. Jenna Fischer także powiedziała, że chętnie zagrałaby jeszcze Pam. I kto wie, może kiedyś marzenia fanów o powrocie do biura się spełnią.

A na razie możecie obejrzeć cały serial ponownie w serwisie Amazon Prime Video albo - jeśli nie macie czasu na maraton 201 odcinków - zerknąć na miks, zawierający po sekundzie z każdego odcinka. Przy czym wybrano mało spoilerowe momenty, stawiając raczej na przykłady typowo sytuacyjnego humoru i najlepsze one-linery Michaela Scotta i spółki. Są też charakterystyczne spojrzenia prosto do kamery, Dwight Schrute, jakim go Bóg stworzył, koty i rudowłosa następczyni Michaela.

Oglądając ten miks, da się zauważyć, jak serial i jego bohaterowie zmieniali się na przestrzeni lat. Dwight co prawda nigdy nie porzucił swojego charakterystycznego wizerunku, ale inni zmieniali fryzury, ciuchy, a czasem także stosunek do świata. Były też romanse, roszady w pracy i oczywiście cała masa kultowych żartów. Krótko mówiąc - oto 8 lat z serialem "The Office" w 4 minuty!

REKLAMA