Kto jest Romanowem, a kto tylko udaje? "The Romanoffs" – nowy zwiastun serialu Amazona

"The Romanoffs" (Fot. Amazon)

"The Romanoffs" to najbardziej oczekiwana przez nas nowość tej jesieni. Zobaczcie zapowiedź, w której roi się od ludzi podających się za potomków rosyjskiej dynastii.

Jeden wspólny rodowód, osiem oryginalnych historii – już za miesiąc na Amazonie zadebiutuje "The Romanoffs", serialowa antologia od twórcy "Mad Men", Matthew Weinera. Każdy odcinek będzie zawierał inną obsadę, ale wszystkie opowieści połączą tytułowi Romanowowie – ludzie podający się za potomków dynastii rządzącej carską Rosją do 1917 roku.

Wielu z nich poznajemy w nowym zwiastunie serialu, który ma nieco bardziej dramatyczny wydźwięk niż poprzedni. "Można pomyśleć, że królewska krew się z biegiem czasu rozcieńcza, jednak trucizna w niej pozostaje" – mówi bohaterka grana przez Radhę Mitchell ("Longmire"), sugerując, że potencjalni spadkobiercy carskiej dynastii nie mają lekkiego życia. Przynajmniej nie wszyscy, bo niektórzy są zajęci wznoszeniem toastu za "księcia i księżniczkę".

Matthew Weiner jest twórcą, reżyserem, scenarzystą i producentem "The Romanoffs". W ogromnej obsadzie serialu znajdują się m.in. Christina Hendricks, John Slattery, Isabelle Huppert, Amanda Peet, Aaron Eckhart, Corey Stoll, Diane Lane, Kathryn Hahn, Jay R. Ferguson, Cara Buono, Ron Livingston i Paul Reiser. Rozpiskę tego, którzy aktorzy pojawią się w konkretnych odcinkach, jak też ich enigmatyczne opisy, znajdziecie tutaj.

Premiera "The Romanoffs" w Amazonie 12 października - wówczas w serwisie pojawią się dwa pierwsze odcinki, kolejne będą wypuszczane co tydzień.

romanoffs-plakat

REKLAMA