Ekipa "Chirurgów" na okładkach "Entertainment Weekly" – tak prezentują się serialowi lekarze w wersji glamour

Fot. "Entertainment Weekly"

0

Czy sukienka z cekinami to odpowiedni strój na operację? W tym przypadku jak najbardziej. Zobaczcie okładkową sesję aktorów z serialu "Chirurdzy".

Tej jesieni rozpoczyna się 15. sezon serialu "Chirurdzy". Z tej okazji magazyn "Entertainment Weekly" zorganizował sesję fotograficzną, w której wzięli udział m.in. Ellen Pompeo (dr Meredith Grey), Justin Chambers (dr Alex Karev), Camilla Luddington (dr Jo Wilson), Kelly McCreary (dr Maggie Pierce), Jesse Williams (dr Jackson Avery), James Pickens Jr. (dr Richard Webber), Chandra Wilson (dr Miranda Bailey), Kim Raver (dr Teddy Altman), Kevin McKidd (dr Owen Hunt) i Caterina Scorsone (dr Amelia Shepherd).

Wszyscy wystąpili w błyszczących, imprezowych strojach, a pozowali oczywiście w zaimprowizowanym szpitalu, czasem jeszcze w rękawiczkach chirurgicznych. To właśnie w trakcie rozmów z "EW" Ellen Pompeo przyznała, że chce już zmian w życiu i że być może 16. sezon "Chirurgów" będzie ostatni, przynajmniej dla niej.

- Oczywiście nie jestem w tej chwili przygotowana, żeby wygłosić jakieś formalne obwieszczenie na temat mojej przyszłości w serialu, ale naprawdę czuję, że opowiedzieliśmy już większość historii, które możemy opowiedzieć. Najwyższy czas, żebym coś zmieniła. Zdecydowanie szukam jakiejś zmiany - powiedziała aktorka.

O 16. sezonie "Chirurgów" będziemy myśleć za rok, a na razie przed nami sezon nr 15, który startuje w USA w czwartek 27 września. O tym, co nas czeka w podwójnej premierze, przeczytacie tutaj.

greys01

greys02

greys03

greys04

greys05

greys06

greys07

greys08

greys09

greys10

greys11