Ian Somerhalder wspomina "Pamiętniki wampirów". Zobaczcie jego zdjęcie z Paulem Wesleyem z 1. sezonu

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Iana Somerhaldera wzięło na wspomnienia. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z 1. sezonu "Pamiętników wampirów". Towarzyszy mu serialowy brat - Paul Wesley.

Na długo przed tym, jak Damon Salvatore (Ian Somerhalder) był gotów oddać swoje życie, by uratować Mystic Falls, był czarnym charakterem "Pamiętników wampirów".

W pierwszych odcinkach serialu obrał sobie za cel Vicki Donovan, którą był nawet w stanie zrzucić z dachu budynku. Tym czynem chciał zmusić swojego brata Stefana (Paul Wesley) do zaakceptowania swojej prawdziwej, wampirzej natury i posilenia się ludzką krwią. Stefan opanował swój instynkt i ocalił Vicki – przynajmniej w tamtym momencie.

Na zdjęcie zrobione podczas kręcenia tej pamiętnej sceny natknął się ostatnio Ian Somerhalder i tym cennym odkryciem pochwalił się na swoim Instagramie. Był to dokładnie drugi odcinek serialu.

Przez Iana najwidoczniej przemówiła tęsknota za starym przyjacielem i serialem, na którego planie spędził niemal dekadę. Jeśli ją podzielacie, dobra wiadomość jest taka, że rozłąka z wampirzym światem nie potrwa długo, bo będą nowe wampirze seriale, a w jednym z nich zagra także Ian Somerhalder.

W sierpniu aktor podzielił się z fanami zdjęciem z serialu V-Wars, w którym wprawdzie nie wcieli się w wampira, ale będzie miał do czynienia z tymi krwiożerczymi drapieżnikami.

A świat znany z "Pamiętników wampirów" powróci już za tydzień w nowym spin-offie serialu. "Legacies" zadebiutuje na HBO GO 26 października, a tutaj znajdziecie najnowszą zapowiedź.

REKLAMA