Obsada "The Affair" jeszcze mniejsza w 5. sezonie. Serial opuszcza kolejna ważna postać

"The Affair" (Fot. Showtime)

Wygląda na to, że w finałowym sezonie "The Affair" zostanie ich już tylko dwoje. Obsada serialu właśnie pomniejszyła się o kolejną ważną osobę. Uwaga na możliwe spoilery.

Przed nami już finałowy sezon "The Affair", w którym najwyraźniej pierwsze skrzypce będą grać Noah Solloway (Dominic West) i jego była żona Helen (Maura Tierney). Najpierw serial z hukiem opuściła Ruth Wilson, serialowa Alison. Potem w jej ślady poszedł Joshua Jackson, czyli Cole, który również nie będzie częścią stałej obsady 5. sezonu.

Teraz czytamy, że do stałej obsady serialu nie powróci również Catalina Sandino Moreno, czyli serialowa Luisa, żona Cole'a. Serwis Deadline donosi, że aktorka ma już nową pracę, w pilocie serialu CBS "Surveillance", gdzie zagra razem z Sophią Bush.

Podobnie jak Joshua Jackson, Moreno może powrócić do "The Affair" gościnnie. Ale nie mamy co liczyć na więcej, co oznacza, że 5. sezon będzie zupełnie inny od poprzednich. Siłą rzeczy będzie musiał skupić się na rozwiedzionych Sollowayach, bo oni jako jedyni zostaną ze stałej obsady.

"The Affair" wróci z finałowym sezonem w 2019 roku. Przy założeniu, że będzie liczyć 10 odcinków, całość zamknie się w 52 odcinkach, które – miejmy nadzieję – opowiedzą pełną historię skutków pewnego romansu.

REKLAMA