"Stranger Things" – nowy teaser zdradza tytuły odcinków 3. sezonu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Netflix powolutku rozkręca machinę promocyjną 3. sezonu "Stranger Things", ujawniając tajemniczo brzmiące tytuły odcinków. Co mogą oznaczać?

Choć zdjęcia do 3. sezonu "Stranger Things" już się zakończyły (o czym poinformował David Harbour), wciąż wiemy bardzo mało na temat nadchodzącej odsłony serialu. Oprócz tego, że akcja przeskoczy do lata 1985 roku, a istotną rolę odegra nowo otwarte w Hawkins centrum handlowe, fabuła pozostaje bowiem tajemnicą. Nie zmienia tego nowy teaser, który przy doskonale znanych dźwiękach ujawnia tytuły wszystkich ośmiu odcinków tego sezonu.

Mamy zatem po kolei:

1. "Suzie, czy mnie słyszysz?" ("Suzie, Do You Copy?")
2. "Szczury z galerii handlowej"("The Mall Rats")
3. "Przypadek zaginionego ratownika" ("The Case of the Missing Life Guard")
4. "Test sauny" ("The Sauna Test")
5. "Źródło" ("The Source")
6. "Urodziny" ("The Birthday")
7. "Ukąszenie" ("The Bite")
8. "Bitwa o Starcourt" ("The Battle of Starcourt")

Wszystkie brzmią oczywiście zagadkowo, choć niektóre zdecydowanie bardziej od innych. Weźmy choćby tajemniczą "Suzie". Do tej pory w "Stranger Things" pojawiła się tylko jedna postać o imieniu Susan i była to Susan Hargrove (Jennifer Marshall), matka Max (Sadie Sink) i macocha Billy'ego (Dacre Montgomery), występująca w dwóch odcinkach poprzedniego sezonu. Ale czy tytuł odnosi się do niej?

Pewne podejrzenia mamy też wobec "zaginionego ratownika", a może raczej "ratowniczki". Jeszcze w maju pojawiła się informacja, że powracającą rolę w 3. sezonie otrzymała Francesca Reale, która miała się wcielić w Heather – ratowniczkę na basenie Hawkins Community Pool, mającą się znaleźć w centrum nowej mrocznej tajemnicy. To by pasowało do faktu zaginięcia, więc może Heather będzie nową Barb?

Dość jednoznacznie brzmi za to tytuł ostatniego odcinka, który zapowiada wielką finałową bitwę we wspomnianym już Starcourt Mall. Coś spektakularnego na sam koniec? Nie możemy się już doczekać! Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość – premiera 3. sezonu "Stranger Things" dopiero latem 2019 roku.

Dotychczasowe sezony "Stranger Things" są dostępne w Netfliksie.