"Brooklyn 9-9" spotyka "Law & Order". Nietypowa zapowiedź i pierwszy fragment 6. sezonu

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

0

Niepoważni policjanci w poważnym wydaniu – zobaczcie, jak NBC promuje powrót "Brooklyn 9-9" w stylu znanym z "Law & Order: SVU". A do tego mamy pierwszy klip z 6. sezonu.

Nie wyobrażacie sobie policjantów z 99. posterunku w wersji całkiem serio? To teraz już możecie, bo NBC wypuściło nowy teaser 6. sezonu serialu, w którym połączyło "Brooklyn 9-9" z "Law & Order: SVU", sprawiając, że Jake Peralta (Andy Samberg) i reszta naprawdę wyglądają na elitarny oddział detektywów. Przynajmniej przez chwilę.

Ale spokojnie, nie musicie się obawiać, że po przenosinach do nowej stacji "Brooklyn 9-9" stanie się zupełnie innym serialem. Wręcz przeciwnie, wybuchowy zwiastun z Jake'iem spełniającym marzenia o zostaniu bohaterem kina akcji udowodnił, że po 6. sezonie można się będzie spodziewać dosłownie wszystkiego.

Na pewno poznamy w nim rozwiązanie cliffhangera z kapitanem Holtem (Andre Braugher), dowiadując się, czy udało mu się zostać komisarzem nowojorskiej policji; odprawimy z hukiem Ginę (Chelsea Peretti opuszcza serial w tym sezonie), a także zobaczymy miesiąc miodowy Amy (Melissa Fumero) i Jake'a. Temu ostatniemu jest zresztą poświęcony pierwszy fragment z nowych odcinków.

Jak widać, na 99. posterunku wszystko wciąż jest po staremu, mimo że pieniądze naprawdę zmieniają ludzi. A że tych akurat Amy i Jake'owi (który ze zdumieniem odkrył, jak działają ubezpieczenia) nie brakuje, to para już w pierwszym odcinku wybierze się w iście bajkową podróż poślubną. Więcej dostaniemy już wkrótce – premiera 6. sezonu "Brooklyn 9-9" w NBC 10 stycznia.