Data premiery i teaser 3. sezonu "Stranger Things". Netflix zapowiada lato, które zmieni wszystko

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Netflix wybrał idealny moment na podanie daty premiery 3. sezonu "Stranger Things". Szczęśliwego nowego roku z dzieciakami z Hawkins!

"Jedno lato może zmienić wszystko" – brzmi hasło, które zapowiada 3. sezon "Stranger Things". Zaznaczcie w kalendarzach na czerwono: netfliksowy hit wraca z ośmioma nowymi odcinkami 4 lipca, czyli w amerykański Dzień Niepodległości.

Datę ujawniono w noworocznym teaserze, który nie zawiera żadnych nowych scen, tylko odliczanie Dicka Clarka do północy i świat przewracający się na drugą stronę w 1985 roku. To zapewne zapowiedź nowych kłopotów w Hawkins.

Akcja 3. sezonu "Stranger Things" będzie dziać się latem 1985 roku. Znamy już tytuły wszystkich nowych odcinków, ale są one na tyle enigmatyczne, że raczej nie dowiemy się z nich za wiele o fabule.

Millie Bobby Brown zapowiedziała, że to będzie lato miłości w Hawkins (i jak najbardziej będzie to dotyczyć też Jedenastki – gdybyście mieli wątpliwości, plakat je rozwiewa). David Harbour zdradził, jaki film będzie inspiracją dla nowego sezonu. Z kolei fani wytropili na IMDb potencjalny czarny charakter.

Na bardziej oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać, a tymczasem raz jeszcze: szczęśliwego nowego roku! "Stranger Things" wraca 4 lipca.

StrangerThings3

"Stranger Things" jest dostępne na Netfliksie. 3. sezon pojawi się 4 lipca.